5 Nisan 1981 de bir Pazar günü Samsunda dünyaya geldim. Çocukluğumda çok sık rahatsızlandığım için genel olarak içine kapanık bir karaktere sahiptim. 1996 yılında kurgum beni hayatımı değiştirecek olan Simya öğretisi ile buluşturdu. 4 yıl boyunca bu öğreti hakkında çalıştım ve bunun sonucunda karakterim değişime uğramıştı ve bundan oldukça mutluydum. Hayatın işleyişi ile ilgili sorularım artık yanıtsız kalmıyordu. 2000 yılında İzmir de Ege Üniversitesine kaydımı yaptırdım. Burada fotoğraf ve astroloji ile tanıştım ve onlarla yeni hayatlar kesfettim.

İlk simya öğrencim beni 2001 yılında buldu ve sonrasinda  simyayi ogrenmek isteyenler hep hayatimda oldular. 2006 yılına kadar fotoğraf ve simya sayesinde pek çok il gezdim ve yaşadım. Sonrasında Samsuna dönerek burada çalışma hayatıma başladım. Bu arada pek çok öğrencim olmuş ve pek çok hayata dokunma fırsatı bulmuştum. Diğer taraftan fotoğrafla uğraşmaya devam ediyordum bir kaç kısa film çekerek festivallere katıldım. Daha sonra sırasıyla Anadolu üniversitesi Fotoğrafçılık ve Felsefe bölümlerinde eğitimime devam ettim.

Simya alanında insanların hayatlarında olmak ve onlara kendi kurgularını ve özlerini bulmalarında yardım etmek öncelikle en sevdiğim iş. Profesyonel simya eğitimine başlayanlar ise kendilerinde gördükleri değişimle heyecan, mutluluk ve keşifleri bir arada yaşıyorlardı. Simya ve fotoğraf hayatımın en büyük serüveni olmaya devam ediyor. Dünya büyük bir kurgudan ibaret ben ise onu çözmeye ve çözdürmeye çalışıyorum.